Vítám vás na svém blogu.

Tento blog je zrušený, takže nečekejte žádné nové články ani to že okamžitě odpovím na vaše reklamy.
Děkuji, Caitlin

Cullenovi

9. srpna 2009 v 18:50 | Katka
Takže... jak doufám všichni víte ☺, Cullenovi jsou upírská rodina ze Stmívání. Nejsou opravdu rodina, jen žijí spolu. Pro zajímavost sem napíšu, jak se každý z nich stal upírem.

Carlisle: Je něco jako zakladatel rodiny Cullenových. Carlisle se narodil někdy v 2. půlce 18. století v Londýně. Byl synem lovce upírů, a když jeho otec zemřel, vzal to za něj. Jenže... Jeden upír ho pokousal a z Carlislea se stal taky upír. ten nechtěl být taková bestie jak všichni ostatní, a proto se živil zvířecí krví. Po čase se stal slavným doktorem.

Edward: Narodil se v roce 1901. Když v nemocnici umíral na španělskou chřipku, Carlisle ho s jeho svolením pokousal.

Esme: Carlisleho manželka. Měla malé děťátko, jenže jí umřelo. Esme se zoufalstvím vrhla z útesu. V nemocnici ji dali rovnou do márnice, i když jí ještě tlouklo srdce Carlisle ji pokousal, zamilovalo se do sebe a vzali se.

Rosalie: Nevim jak se stala upírem, ale asi ji taky Carlisle v nemocnici pokousal když na něco umírala.

Emmett: Rosalie ho na lovu v horách našla, když ho málem zabil medvěd. Odnesla ho k Carlislemu celých 100 mil, protože se bála, že z něj nedokáže udělat upíra. Rosalie s Emmettem se do sebe zamilovali.. a vzali se.

Alice: Narodila se také v roce 1901. Uměla předpovídat budoucnost, proto byla zavřená v blázinci. Dostal na ni zálusk stopař James, a tak ji jeden pracovník v blázinci který byl upír osvobodil a kousl. V jednom ze svých vidění uviděla Jaspera a sešla se s ním.

Jasper: Nevím jak se stal upírem, ale jak se potkal s Alicí zamilovali se do sebe a jak se dozvěděli o Cullenových vydali se k nim.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Jsem v: